Jak ukrýt televizor v pokoji prakticky i vtipně

Jak ukrýt televizor v pokoji prakticky i vtipně 1

Televizor nemusí být ústředním bodem vašeho obývacího pokoje či ložnice. Je jasné, že v mnoha domácnostech tvoří důležitou součást, přesto jej občas můžete pustit z očí i mysli. A to dokonce stylově, prakticky a vtipně!

Zkuste se zamyslet nad prostorem, ve kterém trávíte mnoho času. V dnešní době jsme neustále obklopeni obrazovkami a monitory, proto je mimořádně vítané, pokud máme doma možnost zcela zapomenout na blikající plochy a relaxovat. Pokud chcete omezit čas strávený před obrazovkou, doporučujeme ukrýt televizor tak, aby vás nesváděl k nadměrnému prohlížení.

Tip číslo 1

Začleňte spotřebič do dekorací. Co takhle „schovat“ obrazovku mezi obrazy a umělecká díla na stěně? Při plánování koupě nového televizoru zkuste vybírat i podle designu, vždyť kdo řekl, že tento spotřebič musí být nutně černý? Samotnou obrazovku také můžete ukrýt do rámu na míru, čímž ho získáte podle své fantazie.

Tip číslo 2

Maskujte, Maskujte, Maskujte. Dávno jsou pryč časy, kdy jste museli ukrývat televizor do skříňky. Samozřejmě, stylovou skříňkou nic nezkazíte, existuje však mnoho dalších způsobů, jak televizor ukryť.Čo byste řekli na posuvný panel nebo roletu? Maskovat můžete také mapou – celkem svěží nápad, co říkáte?

Tip číslo 3

Pokud jste dosud neuvažovali nad paravánem či posuvnou stěnou, je to ideální pomocník do každého, většího i menšího, prostoru. Místnost totiž můžete kdykoli rozdělit podle aktuálních potřeb nebo zakryjete pouze ty části, které právě nemají být viděny.

Tip číslo 4

Jedním z nových trendů je ukrytí spotřebiče do pohovky či do rámu postele. Jde sice o technicky i finančně náročnější řešení, rozhodně se však vyplatí. Nezapomeňte na možnost otáčení obrazovky do prostoru.

Tip číslo 5

Udělejte ze svého televizoru umělecké dílo, které se bude měnit podle vaší nálady. Jednoduše, proměňte svůj televizor na digitální fotorámeček nebo byť na blikotajúci a praskající krb.