Francouzský styl v domácnosti

Francouzský styl v domácnosti 1

Chcete změnu ve Vaší domácnosti, vyzkoušejte Francouzský nábytek. Vyznačuje se různými styly a spojuje v sobě propracovanou krásu, pohodlí a praktičnost.

Pokud jste s ním už ale obeznámeni, tak víte, že je možné ho přizpůsobit každé domácnosti, stačí změnit jen trochu interiér. Nábytek je vyroben ze dřeva jako dub, ořech a buk.

Vlastnit francouzský nábytek v ložnici, znamená symbol luxusu. Nábytek dýchá krásou ale i jemností. Vyznačuje se typickými barvami jako jsou zlatá, krémová, bílá, slonovinová a černá. Můžete ho kombinovat s masivní skříní, robustní postelí, na kterou však nutné vytvořit prostor. Typická je i elegantní pohovka ozdobena vzory a zakončená tučným čalouněním.

Tento nábytek je možné využít i v jídelně. Váš interiér zlepší francouzský jídelní stůl. Zpravidla má navrženy specifické rysy a barvy. Samozřejmě můžete zvolit klasický design, čímž získáte rustikální pocit.

Jelikož stylů je více, v závislosti na francouzských provincií, ujistěte se, jaký je nejvhodnější pro Vás. Každopádně je to skvělý způsob, jak vyzdobit Váš domov a dodat mu elegantní a netradiční vzhled.