Interiérové ​​vůně jako bytové doplňky

Interiérové ​​vůně jako bytové doplňky 1

Interiér již v dnešní době kromě klasické vonné svíčky provoníte tyčinkovým difuzérem, luxusním keramickým difuzérem, či hrajícím usb aroma přístrojem. Z vůně se tak stává nejen praktická záležitost, ale také stylový bytový doplněk.

Klasikou mezi interiérovými vůněmi jsou bezpochyby svíčky a tyčinkové difuzory, které mají sice relativně krátkou životnost, ale interiér krásně krátkodobě provoní. V nabídce najdete různé barvy a aroma, které dají vašemu interiéru nový, voňavý nádech. Nevýhodou těchto typů vonných dekoraci je jejich krátká životnost, výhodou je naopak často velmi příjemná cena.

Stylové

Novinkou ve světě interiérových vůní jsou jednoznačně keramické a porcelánové aroma difuzéry. Ty uvolňují vonnou esenci svým vlastním povrchem. Porcelánovou dekoraci stačí pokapat několika kapkami vůně, zda ji do lahvičky s vůní ponořit.Porcelán dokáže díky svým patentovaným vlastnostem vůni absorbovat a jemně uvolňovat do prostoru. Z tohoto druhu aroma difuzéru si můžete vykouzlit opravdu krásný interiérový doplněk. Jeho životnost je delší a po koupi přístroje stačí už jen dokupovat náplně, které můžete měnit hoc i podle nálady.

Hrající vůně

Novinkou ve světě aroma difuzérů je takzvaný kapslový aroma přístroj s vestavěnými Bluetooth reproduktory. To znamená, že kromě toho, že vám přístroj s minimalistickým designem provoní interiér, můžete ho díky Bluetooth připojit k oblíbenému zařízení ve kterém máte uloženou hudbu. Přístroj vám nejen provoní byt, ale také umožní poslouchat oblíbenou hudbu.

Zdá se, že v dnešní době vašemu bytu, či domu jednoduše dodáte vůni pomocí různých designových kousků. Je jen na vás jaký tip voňavého doplňku si do domácnosti zvolíte.

01