Home Office – pracujeme doma

Home Office - pracujeme doma 1

Podnikáte z domova nebo pracujete i doma? Ideální je samostatná místnost, případně spojená s pokojem pro hosty na příležitostné přespání. Pokud nemáte samostatnou místnost, vytvořte si pracovní koutek v obýváku.

V takovém případě je třeba pracovní část opticky oddělit od zbytku místnosti. Není vhodné mít pracovní místo v ložnici. Základem každé pracovny, i té domácí, je pracovní stůl, kancelářská židle, počítač, dobré osvětlení a úložný prostor.

PRACOVNÍ STŮL má být dostatečně výškově nastavitelný a dost velký na pohodlnou práci. Přesně takový je stůl MOTION Ergo od OFFICE PRO. Zvedací mechanismus umožní nastavení vhodné výšky pracovní desky vzhledem k postavu. Ta je nezbytná při správném sezení, kterým se snižuje riziko přetížení páteře. Díky originálnímu výřezu v pracovní desce mají ramena podporu, čímž se uleví trapézovým svalům a umožní se relaxace šíje. Sezení je nepřirozenou polohou člověka. Stůl MOTION Ergo dovoluje udělat vitální změnu a pracovat i vestoje. Ramena zůstanou podepřené.Zlepší se krevní oběh, budete se cítit lépe a práce bude efektivnější.

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE. Čím lepší židle, tím bude práce pohodovější a efektivnější.Při výběru myslete na své zdraví.

Židle SIRIUS Q24 od OFFICE PRO se doporučuje při 24-hodinovém provozu. Je zkonstruována v top kvalitě s nosností do 150 kg as ovládáním jednou páčkou. Svým originálním futuristickým designem bude ústředním prvkem každé pracovny.

DOBRÁ RADA. nekupujte levné kancelářské židle ani kožené manažerská křesla, nejsou vhodné pro dlouhodobou práci.

ÚLOŽNÉ PROSTORY. Skříňky třeba mít umístěny tak, aby zásuvky byly po ruce – u stolu nebo za zády. Takto si udržíte pořádek a nic se nebude hromadit na stole.

PR_062016