Dveře a okna

Dveře a okna 1

Všude dobře, doma nejlépe. Na to, abychom se doma cítili skutečně nejlepší potřebujeme cítit bezpečí, které nám zajistí několik prvků. Tím prvním jsou dveře, které do našeho domova vytvářejí jakousi bránu, která by měla představovat především bránu bezpečí a spolehlivosti. Co od takových dveří třeba očekávat a čím by měly v dnešní době disponovat?

Nejsou dveře jako dveře

V současné době jsou v kurzu hliníkové dveře. Hliník je materiál vyznačující se především vlastností snést dost velkou zátěž, což je pro prvek jakým jsou dveře jen plusové. Kromě toho, je to materiál s dlouhou životností a maximální tepelnou izolací.

To, co nás někdy odrazuje je nespolehlivá tepelná izolace a krátká životnost. Je proto výhodou sáhnout po dveřích, které všechny tyto vlastnosti mají. Kvalitní dveře nabízejí svým klientům jen špičkovou kvalitu za rozumné ceny.

 

Rehau Geneo – okna s perspektivou

Rehau Geneo je typ okenních systémů, který tvoří zároveň i dokonalý koncept energií. Rehau Geneo – představují jeden z energeticky nejlepších okenních systémů, který je v současné době na trhu velmi žádaný. Tento typ okenních systémů vám otevře dveře k uživatelskému komfortu. Díky jejich vynikajícím izolačním vlastnostem budou vaše náklady za zbytečné vytápění podstatně nižší, což potěší vaši peněženku. Kromě toho uděláte dobře i z hlediska životního prostředí, přičemž jsou tato okna energeticky hospodárné.