Využijte masážní stůl v domácím prostředí

Využijte masážní stůl v domácím prostředí 1

Vlastnit masážní stůl doma je určitě velkou výhodou. Kdykoliv si tak můžete dopřát luxusní odpočinek bez ztráty času cestováním. Pokud máte profesionálního terapeuta, ocení, že nemusí nosit masážní stůl s sebou a jen si dohodnete schůzku u vás doma.

Po namáhavém pracovním dni je ideální si dopřát relaxační masáž v pohodlí domova. Masáž podpoří spánek, krevní oběh a uvede vás do klidné emocionální, fyzické i psychické pohody. Na trhu existuje velké množství instruktážních DVD od začátečníků po pokročilé, kde se naučíte jednoduché masážní techniky.

Takže, pokud jste se rozhodli pořídit si masážní stůl pro vaši osobní potřebu, zvažte několik následujících faktorů:

1. Velikost stolu – jeho rozměry by měly být přiměřené k vaší osobě i rodinným příslušníkům
2. Přizpůsobitelná výška – nohy se dají nastavit u většiny masážních stolů. Přizpůsobíte si je podle potřeby.
3. Materiál – zvolit si můžete dřevěný nebo hliníkový masážní stůl. Dřevěný stůl zapadne esteticky do interiéru každé domácnosti. Rozdíl mezi dřevěným a hliníkovým masážním stolem je v hmotnosti. Oba stoly jsou stabilní a neliší se ani v konstrukci.
4. Šířka molitanu – je důležitá, protože na ní závisí vaše pohodlí při ležení. Nejvhodnější je koupit molitan s vysokou hustotou, který se v průběhu času nesploští a neklesne.
5. Hmotnost stolu – je větší u dřevěných stolech a menší při hliníkových stolech. Obvykle se pohybuje od 13 do 20 kg.

U všech masážních stolů si můžete nastavit sklon a výšku podhlavníku pro váš komfort. Jsou praktické kvůli jednoduchému složení a jsou také nenáročné na skladování. Stačí si udělat průzkum trhu a vybrat si ten nejvhodnější pro vás.