Ocelové doplňky

Ocelové doplňky 1

Zahoďte předsudky, protože jedno je jisté – tato dokonalá, chladná kráska působí absolutně luxusním dojmem iv té nejobyčejnější kuchyni. Ocel, seznamte se.

Šedá ocelová

Ocel v kuchyni během tohoto roku zahviezdila hned z několika důvodů. Nejenže ji designéři začali kombinovat více se sklem, ale vychytala i barvu roku. To je v roce 2018 jednoznačně šedá a právě ocel záři chladnou šedou do prostoru. Aniž ji bylo nutné nějak upravovat či nebodaj barvit.

Je to kov

Kov je v kuchyni samozřejmost a přestože oceli dýchala na krk v předchozích letech vintage měď, tak ocelové doplňky se ukázaly přece jen jako více nadčasové. A mnohem lépe se kombinují s ostatním zařízením kuchyně. Ocel se hodí do moderní i starobylé sestavy. K rustikálním nábytkem i hi-tech prostorem.

Mnoho možností

Ocelové můžete mít vybavení v kuchyni i spotřebiče, ale i pracovní desku. Je však zajímavá i jako dekorační prvek v podobě ocelových židlí, úchytek na dvířka i vázy. Ocel nic nepokazí. Nikdy.

Pohled skrze

Chcete-li svou kuchyni otevřít novým trendem již v tomto roce, rozhodně můžete přidat na ocelovém odstínu. V příštím roce budou designové trendy diktovat odvážnou kombinaci oceli a skla a to i tam, kde to dosud nebylo zcela běžné. Nad kombinací skla a ocelových rámů trouby se už nikdo ani nepozastaví.

Výrobci bílé techniky už představují i ​​chladničky s ocelovým lemováním a s průhlednými dvířky. Jde o trend, který je hudbou budoucnosti, ale už dnes je jasné, že této dvojici to dokonale ladí. Chce to mít jen vždy dobře uklizenou lednici, aby působila dekoračně a ne rušivě.

Vrací se i ocelový dřez

Po tmavých, antracitových a kamenných dřezech se do módy opět vrací klasika z nerezavějící oceli. Přece jen je velmi dobře udržovatelná, spolehlivá a ladí barevně i funkčně s minimalistickými liniemi moderních kuchyní. Tak proč vymýšlet něco jiného?