Nápady a inspirace dlažeb a dlaždic do koupelny

Nápady a inspirace dlažeb a dlaždic do koupelny 1

Vypadají velké dlaždice dobře v malé koupelně?

 

Na rozdíl od toho, co můžete předpokládat, velké dlaždice vypadají skvěle v menších koupelnách. Dlaždice středního až velkého formátu jsou skvělou volbou do menšího prostoru kvůli jejich minimalizovaným spárám, které mohou u dlaždic menšího formátu vypadat příliš rušně. Větší dlaždice vytvoří méně spár a zároveň nabízejí jedinečně jednotný povrch.

Pokud hledáte návod na nápady na koupelnové obklady pro malé koupelny, podívejte se na náš inspirativní blog a prohlédněte si naši galerii obrázků.

Měla by vaše sprchová dlažba ladit s vaší dlažbou?

Opravdu neexistují žádná pravidla, pokud jde o sladění nebo kontrast vaší sprchy a dlaždic. Je zcela běžné, že dlažba je tmavším kontrastem ke stěnám, což pomáhá přidat hloubku a rozměr prostoru.

Jak již bylo řečeno, mnoho designérů a majitelů domů se rozhodlo sladit své podlahy a zdi, aby prostor získal pocit soudržnosti a kontinuity. Je to také skvělý způsob, jak zvětšit prostor.

Na internetu je nespočet nápadů na koupelnové dlaždice, takže pokud máte pochybnosti, projděte si některé inspirativní blogy, kde najdete nápady.

Jaké dlaždice jsou nejlepší pro sprchové stěny?

Nejlepší dlaždice pro sprchové stěny je ta, kterou milujete!

I když je nejlepší zůstat věrný svému stylu, porcelánové dlaždice jsou běžně považovány za vhodnější do vlhkých prostor než přírodní kámen.

Klíčovou výhodou porcelánových dlaždic je jejich neporézní, trvanlivá materiálnost. Tyto dlaždice zůstanou na pohled i na dotek svěží, zatímco alternativa přírodního kamene může vyžadovat průběžnou údržbu.

Pro ty, kteří hledají detailnější a zdobnější možnost, jsou mozaikové sprchové dlaždice vynikající volbou díky rozsáhlé škále barev a tvarů, ve kterých jsou k dispozici.