Pružinové matrace do každé postele

Pružinové matrace do každé postele 1

Vzhledem k vyšší zatížení dnešních lidí se ne nadarmo přizvukuje potřeba dopřát tělu plnohodnotný odpočinek a regeneraci. Co by to byl za relax, kdyby nezahrnoval dobrý spánek dodávající síly našemu tělu. Proto bychom s ochotou udělat něco prospěšné pro své zdraví mohli začít například s výběrem kvalitního matrace.

Při volbě správné matrace musíme zohlednit jeho strukturu, vlastnosti a použitý výrobní materiál, protože ne každý druh může vyhovovat vaší fyziologické stavbě. I proto se začalo mnoho zákazníků orientovat na speciální pružinové matrace , které patří k flexibilním produktům a dokážou lahodit převážné většině lidí.

Dva druhy pružinových matrací

 1. Matrace s klasickou pružinou BONELL –  Tyto produkty nabízejí vysoký komfort a jejich odolnost je více než skvělá. Kombinace materiálů jako gumokokos, latexová pěna nebo LISTEX dělají z matrací zdraví prospěšné doplňky. Za zmínku stojí i vynikající cena, která nijak neublížila kvalitě.

 2. Taštičkové matrace – Druhým typem jsou taštičkové matrace, které nejsou až tak tvrdé jako ty s klasickou pružinou, ale mají dost jiných plusů. Flexibilnější konstrukce jim umožňuje být součástí polohovatelných roštů a nezapomínejme ani na lepší kopírování tvaru těla. I při nich hraje hlavní roli gumokokos, latexová pěna nebo pěna komfort.


Prvenství pružinových matrací:

 – jsou nejtvrdší, takže mají i nejdelší životnost

– ze všech typů matrací snesou nejvyšší váhovou zátěž

– pružinová struktura jim dodává nejvyšší možnou odolnost

 

Ohlasy zákazníků na pružinové matrace jsou pozitivní a jejich užitek pro zdravý a nerušený spánek se osvědčil. Toto řešení je dostupné také pro Vás, stačí si vybrat z kteréhokoliv dostupného modelu .