Marmoleum – kompletně přírodní řešení | Supellex

Marmoleum - kompletně přírodní řešení | Supellex 1

Marmoleum je přírodní linoleum ze 100% přírodních, obnovitelných zdrojů, konkrétně z lněného oleje, borovicové pryskyřice, vápence a dřevité moučky. Právě dřevitá moučka na sebe skvěle váže přírodní pigmenty, a proto je nabídka marmolea tak pestrobarevná. Jedná se o ekologickou a zdravou podlahu. Marmoleum má velmi nízké hodnoty emisí a je z výroby opatřeno speciální povrchovou úpravou Topshield. Díky té má výbornou odolnost vůči skvrnám a chemickým látkám. Marmoleum se nejčastěji prodává v tloušťce kolem 3 mm a je dostupné v rolích šíře 2 m nebo v jednotlivých lamelách.

Pokud jste si zvolili pokládku přírodního linolea, zaručeně Vás potěší pestrá nabídka dekorů od firmy Forbo Flooring. Tato holandská firma přišla na trh s širokou škálou rozdílných barev, vzorů a struktur pod obchodním názvem Marmoleum Home. Zbytek výběru je již otázkou prostoru, kde budete Marmoleum používat, případně otázkou konkrétního vkusu, který máme každý jiný. Existuje mnoho barevných variant.

Líbí se Vám výrazné syté veselé barvy? V tom případě s vysokou pravděpodobností sáhnete po žluté Marmoleum Home H32, modré Marmoleum Home H58, nebo červené Marmoleum Home H48. Do dětského pokoje si lze snadno představit i např. pruhovanou Marmoleum Home HD108. Pokud jsou na Vás zmíněné dekory příliš extravagantní, vrátíte se rádi ke klasice a ve finále budete vybírat z decentnějších šedých, nebo hnědých odstínů jako je třeba Marmoleum Home H81.