Kuchyň s nádechem britského designu, stylovosti a nadčasovosti

Kuchyň s nádechem britského designu, stylovosti a nadčasovosti 1

Inspirativní … Přesně tak vypadá kuchyň s prvky tradičními pro anglický design. Ručně vyráběný nábytek, nepřehlédnutelné mosazné kování a výrazná pracovní deska. Neodolatelné, však?

Britský standard, i tak lze jednoduše zhodnotit kuchyňské skříně vytvořené s důvtipem v působivých šedivých tónech s jemným nádechem dob minulých. Pokud toužíte po stejném stylu i u vás doma, použijte barevnou paletu monochromaticky. Barva dřevěného uhlí, malované skříně doplněné nerezovými spotřebiči a robustní jídelní nábytek ozvláštněn imitací průmyslového osvětlení. A ještě cihlový obklad, na ten nelze zapomenout.

Barvu skříněk si můžete přizpůsobit podle sebe, ale právě tato barevná kombinace je, navzdory studeným tónem a těžkým materiálem, mimořádně hřejivá a útulná.

Pracovní desky v tomto stylu jsou obvykle masivní naolejované, co bude čas od času vyžadovat opakovanou péči, ale odměnou vám bude dokonalý přírodní vzhled. Malované skříně vám zas umožní vynoviť kuchyni každých pár let. Tato změna dokáže v celé místnosti vyvolat obrovský efekt.

Tak tedy, vyzkoušejte si britský design u vás doma …