Horizontální sprcha mění způsob sprchování

Horizontální sprcha mění způsob sprchování 1

Sprchy byly v nezměněné podobě po několik tisíc let – od prvního Egypta visely nad hlavou. Nemyslíte, že je čas změnit?

Určitě je to myšleno designové studio Dornbracht, které přišlo s první horizontální sprchou. Způsob, jakým se liší od klasického, dostatečně vysvětluje jeho jméno – leží na sprše a voda proudí z vrcholu do těla.

Německá společnost nepodporuje vynález, aby přivedl revoluci do sprchy, ale bylo by vhodné, aby došlo ke změně uvažování o tom, co ve skutečnosti představuje sprcha. Podle Dornbrachtu musí vodorovná sprcha přesvědčit své uživatele, že sprchování je hlavně relaxace, a pak je třeba se zbavit nečistot. Tím, že nucen člověka lehnout, nutí ho zpomalit a moment masáže s teplým proudem vody se intenzivně těší.

Horizontální sprcha

Návrháři se snažili spojit nejlepší vlastnosti sprchy a vany; osoba uvolňuje horizontální sprchu, ale nepoužívá hektolitry vody k vyplnění vany. Sprcha je řízena elektronicky pomocí speciálního zařízení s názvem eTool. To umožňuje uživateli vybrat aktuální sílu, tvar a teplotu. Sprcha již předem nastavila několik typů masážních programů.

Výrobce již nabízí tuto exkluzivní nabídku k nákupu, ale neuvádí cenu na svých stránkách; to jen dává vážný zájem. To je obvykle jasný signál, že tato záležitost bude velmi drahá …