Elegantní křesílkové sezení

Elegantní křesílkové sezení 1

Jako elegantní a pohodlné posezení Vám může sloužit náš nový set do obývacího pokoje zvaný Koktejl Osman. Zaručujeme, že bude vhodný, navíc když se zkombinuje s ostatními dekoracemi (např. Bílý, tmavý koberec, sektorový nábytek). Tento plně čalouněný set jistě upoutá pozornost všech vašich hosty.

Kulatý koktejl Osman se dá využít k vyložení nohou, pro lepší relax a odpočinek. Součástí je i elegantní pohovka stejného designu a ze stejného materiálu. Jako další novinku nabízíme tzv. ,, bezrukou židli „pro příjemné posezení s rodinou nebo přáteli. S luxusně polstrovanými sedačkami a moderním designem si užijete dostatečné pohodlí a relax po těžkém a namáhavém dni.

,,Bezruká židle „a komplet set se zajímavým vzorem zpestří Váš domov a přinese do něj pocit luxusu a elegantnosti. Její design, velkorysost a kvalitu můžete pocítit, jakmile si do ní sednete. Pokud máte doma malé děti, nemusíte se trápit tím, že poškodí povrch setu prokreslení nebo barvou, materiál je odolný a snadno se čistí. Nezachytává se na něm prach. Když umístíte set do středu místnosti, místnost se zútulní a zároveň bude působit, že je v ní více prostoru na doplňky (květiny, svítidla a podobné dekorace).