Dávkovače saponátu do dřezu

Dávkovače saponátu do dřezu 1

Zpříjemněte si mytí nádobí prostřednictvím šikovného dávkovače saponátu. Tento moderní stylový doplněk Vás zbaví otravných a nevzhledných láhví a zároveň Vám umožní lépe využít místo na pracovní desce.

Je dobré mít na kuchyňském dřezu dávkovač mýdla?

Více místa: Mýdlo v lahvičce nebo dokonce mýdlo v kostce zabírá místo na kuchyňské lince a vypadá chaotičtěji: Nejenže instalovaný dávkovač mýdla dodá Vaší kuchyni čistší a úhlednější vzhled, ale také uvolní místo na lince.

Lze k umyvadlu přidat dávkovač mýdla?

Miska na ruční mýdlo nebo lahvička s komerčním mýdlem může překážet a znepřehledňovat pracovní desku kolem kuchyňského dřezu. Šikovnou alternativou je instalace vestavného dávkovače tekutého mýdla. Dávkovače mýdla se dodávají v mnoha stylech a povrchových úpravách, které se hodí k vaší baterii. Některé soupravy baterií dokonce obsahují odpovídající dávkovač mýdla.

Kam v kuchyni umístit dávkovač mýdla?

Většina lidí umisťuje dávkovač mýdla na tu stranu dřezu, která odpovídá jejich dominantní ruce. Neexistuje však žádné pevně dané pravidlo.

Jak vyčistit dávkovač mýdla v kuchyňském dřezu?

Chcete-li vyčistit pumpičku, jednoduše ji propláchněte teplou vodou s trochou octa. U odolných ucpávek použijte trochu více octa, může se hodit i párátko. Před přidáním mýdla do dávkovače jej nechte důkladně vyschnout. Doporučujeme propláchnout čerpadlo teplou vodou jednou za měsíc, nebo při každém naplnění.

Jsou plnitelné dávkovače mýdla hygienické?

Každý čtvrtý plnitelný dávkovač mýdla je kontaminován nebezpečným množstvím bakterií, takže na rukou zůstává pětadvacetkrát více bakterií než dříve. Úznáváme riziko bakteriální kontaminace při „doplňování“ plnitelných dávkovačů mýdla.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu.

Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.