Chcete něco víc než nudný noční stolek?

Chcete něco víc než nudný noční stolek? 1

To jste věděli, že stolek nemusí být jen totální nuda, na níž vám leží mobil a kniha? Viz naše inspirace.

Když to chce něco víc

Možná nemáte příliš mnoho času a možností, abyste se pustili do realizace nočního stolku od první šrouby. Ale to nevadí. I koupené a standardní stolky můžete pár tahy přeměnit na originální a vám vlastní místečko. Jak? Například dekorací pomocí barevné dečky oblíbeného odstínu. Vázy, sošky, ideálně s vlastnoručně vytvořeným příslušenstvím. Proč například nevyužít i možnost naladit si stolek barevně a dekoračně do konkrétního ročního období? Inspirací je i venku více než dost.

Závěsné stolky

Pokud jste již někdy odtáhli noční stolek, tak vám dech určitě vyrazily nánosy prachu. Co tak udělat ho závěsný? Pěkný designový kousek, který nebude stát na zemi a nebude se pod ním hromadit prach. Čeká vás tak život nejen v atraktivnějším, ale i v čistším prostředí.

Stolek jako součást postele

Nemusíte si noční stolek kupovat jako samostatný kus nábytku, pokud si například čelo postele is bočnicemi dáte připravit na míru. Dvě šikovné ruce dokáží pomocí dřevěné desky a dvou vyřazených židlí vytvořit noční stolek, který bude trendy, funkční a ještě dokážete zužitkovat i věci, které by jinak sloužily na vyhození.

Vraťte se v čase

Noční stolek může být i dědičným předmětem. Je to kus nábytku, který se nezvykne příliš opotřebovat. A někdy i stolek po babičce potřebuje jen trochu zrestaurovat, přelakovat a máte nejen hezký, ale i vzpomínkové hodnotný kus do ložnice. Tak proč neprekutrať i staré půdy? Navíc  starožitná patina je IN iv ložnici .

Žebříky jako stolky

Že to nejde dohromady? Jen pokud trochu nezapojíte fantazii, nepostavíte žebřík ke stěně a neobohatil ho o poličky. Stačí zbrousit, nalakovat a máte rozhodně originální zařízení, které nenajdete tak snadno u nikoho jiného. Navíc s více patry. Sestrojení nemusí trvat déle než smontování klasického nočního stolku koupeného v demontu.

Když poslouží i truhla

Starý kufr, truhla, dostatečně velká krabice. To vše jsou příležitosti objevit v nich noční stolek, který vám bude sloužit dlouhá léta. A můžete si ho ozdobit barvami nebo výšivkami, nálepkami, tapetováním.