Chcete mít čisté a zdravé podlahy?

Chcete mít čisté a zdravé podlahy? 7

Ve škrábancích a spojích podlahových prvků se denně hromadí značné množství nečistot a mikroorganismů. Minimalizace těchto oblastí usnadňuje čištění, snižuje hromadění nečistot a možnost kontaminace. Odstranění nahromaděných nečistot tradičními metodami je téměř nemožné. Společnost Bona vám představuje nejnovější technologii pro zvýšení účinnosti čištění podlah na maximum. Jejich koncept spočívá v periodickém ošetření povrchu pomocí  hloubkového čištění, po kterém následuje utěsnění povrchu, přičemž se vyplní všechny jemné trhliny, spáry a škrábance.

Aplikace vysoceodolného laku Bona Pure na ošetření elastických podlahových materiálů, jako je PVC, vinyl, marmoleum, guma, linoleum, usnadňuje následné čištění a snižuje hromadění nečistot a možnost kontaminace povrchu. Podlahy ošetřené lakem Bona Pure tak splňují protiskluzovou normu DIN 51130 a nabízí jedinečné možnosti ošetření povrchu na prodloužení životnosti podlah.

Chcete mít čisté a zdravé podlahy? 8

Vyzkoušené a otestované

Bona zadala požadavek na vypracování studie o použití systému Bona Commercial / Care Program na elastické podlahy v oblastech významných z hlediska hygieny, a to hlavně na vinylových podlahách. Test byl proveden ve spolupráci s institutem IFR v Německu. Účelem testu bylo prokázat, že v případě vinylových LVT povrchů lze vytvořit utěsněním spojů (bez spár) přelakováním lakem Bona Pure hladký povrch dle předpisů TRBA 250.

Výsledek testu ukázal, že podlaha neošetřená Bona Pure byla vysoce kontaminovaná. Povrch, který byl ošetřen lakem Bona Pure, téměř nevykazoval kontaminaci povrchu a splnil tak požadavky stanovené předpisy TRBA 250. Lak Bona Pure uzavře spoje a vytvoří optimálně protiskluzové vlastnosti, které vytvářejí bariéru proti zbytkovým bakteriím a mikroorganismům, důležitou z hlediska hygieny podlahy. Aplikací laku Bona Pure na vinylových podlahách se usnadní jejich následná údržba.

Další efektivní systém pro čištění a údržbu PVC, vinylu, PU, ​​linolea a gumových podlah,  je čistící prostředek Bona Clean R50 na každodenní čištění podlah, který odstraní i usazené nečistoty.

Chcete mít čisté a zdravé podlahy? 9

Bona Clean R60 je produkt 2 v 1 vhodný na občasnou údržbu podlah, čistí a zanechává na povrchu lesklý ochranný film. Pravidelnou údržbou přípravku Bona Clean R50 a Bona Clean R60 dochází i k redukci bakterií na podlaze. Výrobky Bona se tak starají o vzhled vašich podlah jako profesionál!  Pokud vás tato problematika zájímá, informujte se v showroomech prodejců podlahových krytin a získejte tak více informací o čištění vaší podlahy. Velkou nabídku showroomů po celé ČR najdete např. ve světě podlah společnosti Supellex.

Chcete mít čisté a zdravé podlahy? 10