Bambus jako možnost imitace dřevěné podlahy

Bambus jako možnost imitace dřevěné podlahy 1

Bambus jako možnost imitace dřevěné podlahy

Bambus: „Falešná dřevěná podlaha“ Ve skutečnosti je to tráva.

Nemohli jsme Vás nechat jít bez zmínky o několika úžasných typech dřevěných podlah, které ve skutečnosti nejsou vůbec dřevěné! Bio falešné dřevěné podlahy.

Z čeho je vyrobena bambusová podlaha?

Takže: bambus. Na bambusu je toho tolik co milovat. Není divu, že vidíme více bambusových podlah než kdy jindy! Zatímco bambus vypadá a působí téměř přesně jako dřevo, bambus je ve skutečnosti jedním z největších členů rodiny trav.

Bambusové podlahy jsou udržitelné

Bambus je často považován za jednu z nejekologičtějších podlahových krytin, protože může dospět do zralosti za pouhé tři až pět let. Porovnejte to se stromy z tvrdého dřeva, kterým může trvat i více než 40 let, než budou připraveny ke sklizni!

A styly, ve kterých tato falešná dřevěná podlaha přichází, jsou nekonečné

Odrůdy a styly bambusu jsou nekonečné a zahrnují tkané, horizontální, vertikální a dokonce i umělé bambusové podlahy (přečtěte si o výhodách a nevýhodách umělých bambusových podlah, kde najdete další informace).

Bambus můžete dokončit na místě nebo si jej koupit s již nanesenou skvrnou, jako je tomu u prefinovaných podlah z tvrdého dřeva. Bambusové podlahy můžete dokonce renovovat jako s tvrdým dřevem! Existuje tolik věcí, které dělají z bambusu skvělou volbu podlahy z umělého dřeva.

Podívejte se na výběr imitací dřeva, který jsme pro Vás připravili.