Zavlažování během dovolené vyřešeno

Zavlažování během dovolené vyřešeno 3

Čas letních dovolených se pomalu blíží. Pokud jste hrdými majiteli krásné zahrady, o kterou se příkladně staráte, určitě přemýšlíte, kdo ji během vaší nepřítomnosti bude zavlažovat. Sousedů můžete klidně vynechat.

Zavlažování během dovolené vyřešeno 4Pokud jste ještě nepřemýšleli o automatickém zavlažování, měli byste to napravit. Má mnoho výhod as jeho pomocí se dá docílit optimální udržení vláhy ve vaší zahradě.Závlaha bude rozdělena rovnoměrně po celém vytyčeném prostoru. Díky čidlu půdní vlhkosti a dešťovému senzoru se automatická závlaha nespustí, pokud dostatečně pršelo. Co se týče samotného automatického zavlažování, možná si vybrat mezi nadzemními nebo podzemními systémy. Obecně je možné říci, že pro malé a jednoduché travnaté plochy je možné použít mobilní nadzemní systém závlahy, pro větší a složitější plochy je naopak vhodnější podzemní závlaha. Podzemní řešení je jasnou volbou v případě, že zavlažovače chcete mít diskrétně skryty pod povrchem.Při instalaci podzemní závlahy je nejjistější obrátit se na odborníky ze specializované firmy. Získáte záruku seriózních a profesionálních služeb.

Gardena zavlažovací počítače

Všechny zavlažovací počítače Gardena jsou přímo připojeny na vodovodní kohoutek. Nastavení zavlažovacího počítače Gardena EasyControl je velmi jednoduché, nastavíte si dobu, frekvenci a čas začátku zavlažování. Pokud požadujete od svého zavlažovacího počítače více kontroly a funkcí, můžete vyzkoušet počítač FlexControl, který navíc nabízí programování pomocí otočného ovladače. Pro složitější zavlažované plochy zvolte počítač MultiControl duo, který má výstup na dvě různé oblasti zahrady nebo MasterControl, kde můžete pomocí šesti individuálně nastavených programů regulovat až šest různých připojených zařízení (v kombinaci s rozdělovačem vody). Všechny zavlažovače Gardena mají odnímatelný čelní panel pro jednodušší programování a pracují na 9V baterii.

Podzemní zavlažování trávníku

Gardena Sprinkler systém je podzemní závlahový systém Gardena, který se vyznačuje spolehlivými výsuvnými zavlažovači automaticky řízenými počítačem.Automatické odvodňovací ventily zajišťují mrazuvzdornost systému. Takže ho nepřekvapí první časné podzimní ani poslední jarní mrazy. Výsuvné zadešťovače jsou svým výkonem vhodné na plochy od 2 do 140 m². Díky patentovému systému spojování ,, Quick & Easy „se systém montuje rychle a na nejrůznějších travnatých plochách.

Cílené zavlažování šetří vodu

Gardena Micro-Drip systém je určen na precizní zavlažování rostlin. Hodí se na zavlažování rostlin v květináčích, na balkonech a na terasách u užitkových a okrasných zahradách. Kapače přivádějí vodu přímo ke kořenům rostlin. Základní přístroj na redukci tlaku je napojen na vodovodní kohoutek pomocí hadice. Rostliny v květináčích jsou zavlažované přesně a individuálně dle potřeby pomocí kapačů.Patentovaná spojovací technika „Quick & Easy“ umožňuje velmi snadné a rychlé spojení a rozpojení jednotlivých částí. I Micro-Drip systém lze řídit přes zavlažovací počítač.4

PR_062016