Vodovodní baterie, elegantní a moderní pomocník

Vodovodní baterie, elegantní a moderní pomocník 5

Konečně jste se pustili do rekonstrukce koupelny nebo máte dokonce to štěstí, že zařizujete novostavbu a vše může být podle vašich představ. Krásná koupelna s velkou vanou, která vás zve k dokonalé relaxaci v uklidňující lázni plné voňavých bublinek bude již brzy skutečností. Ale nestačí jen vybrat vanu, musíte vybrat i krásné vodovodní baterie!

Koupelna jako oblíbené místo pro relaxaci

Když prolistujete časopisy o bydlení, nelze si nevšimnout, že velkou pozornost věnují právě koupelnám. Naleznete fotografie, kde pár sleduje společně oblíbenou komedii ve vířivce, dámu, která se sklenkou vína odpočívá v bublinkové koupeli nebo muže, jak si do vany bere rozečtenou knihu. Koupelna je synonymem pro klid a odpočinek. Už dávno není místem, kde si jen v rychlosti a ve stísněném prostoru vyčistíme zuby, osprchujeme se nebo kde hlasitě hučí pračka. Od moderní koupelny očekáváme mnohem více.

Jak vypadá vaše koupelna? Máte možnost v ní najít prostor, kde budete odpočívat nebo má ještě neduhy starší výstavby panelových domů, a i jeden člověk má problém se uvnitř otočit? Jestli se vás týká ten nepříjemný druhý případ je jistě nejvyšší čas to změnit! Odborná firma má rekonstrukci koupelny hotovou za pár týdnů a vy se můžete těšit na příjemnou část. Vybírání důležitých zařizovacích předmětů, obkladů, sanity i vodovodních baterií. Vaše koupelna bude brzy místem, kam budete rádi chodit odpočívat a kde budete získávat novou energii do dalšího dne. Protože v moderně zařízené koupelně je radost se sprchovat!

Vodovodní baterie, elegantní a moderní pomocník 6

Moderní koupelna podle posledních trendů

Co se změnilo v koupelnách nejvíce? Jsou přeci vybaveny pořád stejně. Vana, umyvadlo, případně toaleta, bidet a sprchový kout. Na stěnách máme obklady a na podlaze dlažbu. Možná máme trochu jinou podobu sanity, větší formát obkladů a do módy přišly jiné barvy. Hlavní změnu však vnímáme v požadavcích na funkci koupelny! Dnes chceme místnost, která má mnohem více čtverečních metrů plochy, kam se nám vejdou dvě umyvadla, vana i sprchový kout.

  • Chceme koupelnu, která bude pohodlná pro užívání i ve chvíli, kdy musí do místnosti vstoupit více osob najednou.
  • Chceme koupelnu, která nám umožní klidnou relaxaci, když chceme slyšet jen šumění proudu vody a nechat se obejmout horkou lázní.
  • Chceme koupelnu, kde si budeme moci vybrat mezi rychlou sprchou po sportovní aktivitě bez namočení účesu a delším pobytem pod proudem tekoucí vody shora a zároveň ze stran s použitím masážních trysek.

Ano, chceme moderní a příjemné místo, elegantní vodní království. Proto jsme i velmi pečliví při jejím zařizování a výběru všech předmětů, které do koupelny umístíme.

Vodovodní baterie, elegantní a moderní pomocník 7

Vybíráme zařízení koupelny

Jakmile začnete vybírat zařízení pro novou koupelnu, buďte velmi opatrní s výběrem barev obkladů a dlažby. Myslete na to, že tuto část vybavení s největší pravděpodobností nebudete moci změnit několik let. Proto volte raději tlumené barvy a buďte opatrní i při výběru ozdobných prvků. Více spokojeni budete v koupelně, kde výrazné barvy a tvary budou jen na doplňcích, které snadno vyměníte. Jako jsou třeba ručníky, koberečky, vonné svíčky. Jejich výměna je otázkou malé investice a koupelna získá okamžitě jinou barevnost. Dalším prvkem, který nesmíte při zařizování koupelny podcenit jsou vodovodní baterie.

Vodovodní baterie, nejdůležitější maličkost

Je to právě vodovodní baterie, která je spojovacím článkem mezi prázdnou studenou vanou a nádhernou horkou uklidňující lázní. Výběru vodovodní baterie věnujte velkou pozornost, jelikož dokreslí elegantní vzhled místnosti. Právě na vodovodní baterii budete upírat váš zrak nejčastěji. Můžete vybrat velmi moderní provedení nebo oblíbený retro vzhled. Populární jsou i vodovodní baterie, které umí uspořit náklady při sprchování. Vodovodní baterie ze sortimentu Keraservis vás nadchnou svým elegantním vzhledem i praktičností. Jejich údržba je snadná a naleznete kousky pro každý styl koupelny. I pro ten váš, přesvědčte se!