Vinylová podlaha pro každý dům i byt

Vinylová podlaha pro každý dům i byt 1

Vinylová podlaha pro každý dům i byt

Hledáte pro svůj byt či dům podlahu, která bude nejen elegantní, ale také praktická, a která se bude vyznačovat vysokou odolností? Pak je pro vás tou pravou volbou vinylová podlaha. Populární a moderní podlahová krytina vám navíc nabídne širokou škálu designů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zájemce. Vinylové podlahy se hodí do různých typů místností i komerčních prostor a majitelé jistě ocení také snadnou údržbu. Oblíbenými se stávají také proto, že dokonale napodobují další podlahové materiály jako je kámen, dlažba či dřevo, a jejich cena bývá nižší. Výhodou jsou také akustické vlastnosti vinylových podlah.

Dekory pro každého zájemce

Mnoho lidí si vybírá vinylovou podlahu právě pro širokou nabídku dekorů nejrůznějších druhů. Toužíte po podlaze, která by dokonale imitovala dřevo? Pak vás jistě zaujmou například podlahy Wineo Selection, Geflor Designart, Fatra Thermofix či Amorim Premier Aqua. Můžete samozřejmě zvolit i vzhled kamene nebo dlažby. Výběr je skutečně rozsáhlý, takže si můžete vybrat takový dekor, který bude dokonale ladit se zbytkem vybavení interiéru. Jestliže potřebujete barvy do většího prostoru, který chcete proteplit, zvolte tmavší dekory, pro optické zvětšení prostoru se hodí světlejší barvy. Podlaha je měkká a teplá, chůze po ní je velice příjemná, navíc se hodí pro zabudování podlahového topení. Lepí se po celé ploše, čímž se zlepší akustika místnosti a je tlumen kročejový hluk.

Co ještě nabízejí vinylové podlahy

Všichni majitelé vinylových podlah oceňují jejich vysokou odolnost. Jsou totiž opatřeny ochrannou vrstvou, která brání vyblednutí i mechanickému poškození, takže nemusíte mít obavy ani z psích nebo kočičích drápků. Výhodou je i odolnost vůči vodě a vlhkosti, je tedy možno použít je i jako podlahu do koupelny nebo na toaletu. Jednoduchá je i údržba, není nutno pořizovat speciální prostředky pro čištění. Povrch je protiskluzový a antistatický, což vyhovuje i alergikům. Těm ulehčí život vinylové podlahy bez obsahu ftalátů. Vinylová podlaha je kvalitou, kterou můžete svému bydlení dopřát.