Veselé chladničky

Veselé chladničky 1

Milujeme naše kuchyně. Trávíme tam hodně času a kromě praktických řešení si žádá já trošku estetiky, co vy na to? Inspirujte se s námi a při koupi nové chladničky zvolte jinou verzi jako bílou klasiku.

Bílá. Barva, která srší čistotou a svěžestí, ano, víme. Před pár lety byste v obchodě s elektronikou ledničku jiné barvy ani nenašli. Dnes je zde však mnoho dalších možností, které vám do prostoru sednou a vaše lednička tak nezůstane jen „povinnou výbavou“.

Udělejte z ní designérský kousek

Čemu jsme se ale primárně dnes chtěli věnovat jsou barevné možnosti, z nichž si dnes může zákazník vybírat. Pokud vás vaše nudná bílá chladnička omrzela, nebojte se sáhnout po jejím barevné verzi a uvidíte, že nebudete litovat. Mimořádně v kurzu jsou retro chladničky v americkém stylu, které mají chromované prvky a oblé tvary. Najdeme je v mnoha jasných, ale i pastelových barvách. Ne až takové netypické jsou i stříbrné, dvoudveřové chladničky, které jsou vhodné pro větší rodinku díky své prostornosti nejen v chladicím, ale i mrazicím segmentu, plus jako nový majitel si určitě zamilujete dávkovač ledu nebo chladící mechanizmus na vodu, který bude v teplých dnech určitě požehnáním.

Schovejte ji

Pokud nejste ve vaší kuchyni zastáncem barev, ale naopak jste milovníkem tradičnějších, dřevěných prvků, is tím se dá krásně zapracovat. Zamysleli jste se někdy nad tím, že ledničku můžete jednoduše skrýt tak, že je k nerozeznání od obyčejné kuchyňské skříňky? Některé vestavěné spotřebiče takto najdete již v prodejnách, ale rozhodně to není žádná věda ani v kuchyni, která už má nějaký ten rôčik. Stačí oslovit šikovného truhláře a je to. Velkou výhodou v tomto případě je, že pokud máte ledničku již starší a nechcete nebo nemůžete okamžitě řešit její výměnu, zakryjete tak její největší vnější nedostatky a může vám posloužit dále i několik let.

Bonus: Praktické „vychytávky“

Pokud již máte ledničku větší nebo menší, samostatnou nebo s mrazícím boxem, jednodveřová nebo americkou, bílou nebo barevnou, určitě se vám bude hodit i pár vymožeností, o kterých jste možná ani netušili. Pokud i nemáte v ledničce zkažené suroviny, sem tam se stane, že nevoní úplně nejlepší a v tom případě stačí, abyste ji vyumývali vodou s kapkou octa a později dovnitř pověsili pohlcovač zápachu. Nenápadné malé krabičky vás této nepříjemnosti zbaví. Podle typu lednice také můžete dokoupit různé přídavné police (například na lahve), filtry pro čištění vzduchu, digitální měřiče teploty nebo dokonce vtipné prasátko, které při otevírání lednice zakrochká a vy možná sáhnete po něčem zdravějším.