Top 5 typů sprchových hlavic do Vaší koupelny

Top 5 typů sprchových hlavic do Vaší koupelny 1

Různé typy sprchových hlavic: Co byste měli vědět, než si koupíte

Chcete upgradovat svou sprchovou hlavici, ale nevíte, kde začít? Zjistěte, co naši odborníci na instalatérské práce chtějí, abyste věděli o různých typech sprchových hlavic.

Jaké jsou různé typy sprchových hlavic, jejich výhody a nevýhody a doufejme, že budete schopni odhadnout, která sprchová hlavice je pro Vás nejlepší.

Aby bylo jasno, vyzdvihneme pouze hlavní typy sprchových hlavic, konkrétně náhradní sprchové hlavice, které můžete doslova vylepšit sami během několika minut.

Získáte skutečný přehled o rozdílech, zejména o tom, co výrobci a další distributoři nechtějí, abyste věděli.

Když jste připraveni na modernizaci koupelny, je výměna sprchové hlavice jednou z nejjednodušších věcí, kterou můžete udělat. Aktualizace sprchové hlavice může nejen dodat vaší sprše svěží vzhled, může také výrazně zlepšit funkčnost vaší sprchy.

Vliv sprchové hlavice na Vaši koupelnu samozřejmě závisí na typu sprchové hlavice, kterou zvolíte pro výměnu. Od různých materiálů a barev po různé funkce a vlastnosti, budete mít na výběr z mnoha možností při výběru nejlepší sprchové hlavice pro Váš prostor.

V dnešním příspěvku se blíže podíváme na 5 různých druhů sprchových hlavic:

  • Pevné sprchové hlavice
  • Dešťové sprchové hlavice
  • Ruční sprchové hlavice
  • Dvojité sprchové hlavice
  • Filtrované sprchové hlavice

1. Pevné sprchové hlavice

Pevná sprchová hlavice, známá také jako sprchová hlavice pro montáž na stěnu, je jedním z nejběžnějších typů sprchových hlavic a to, co má většina lidí doma. Je bez ozdůbek a má obvykle menší velikost, s průměry od 5 palců nebo méně. Pro ty z Vás, kteří chtějí pouze sprchovou hlavici, která nemá spoustu zvonků a píšťalek a jen vám poskytne solidní tlak, je toto správná cesta.

2. Dešťové sprchové hlavice (dešťové a vodopádové sprchové hlavice)

Zatímco dešťové sprchové hlavice jsou v podstatě pevné sprchové hlavice, jsou mnohem větší. V rozsahu od 6 palců a výše můžete skutečně zvýšit pokrytí ve sprše. Pokrytí se vztahuje k tomu, jak široký je proud vody, takže ve sprše budete mít teplejší pocit.

Dešťové sprchové hlavice jsou jedním z luxusních typů sprchových hlavic, které jsou k dispozici, a mohou proměnit vaši sprchu na lázeňský zážitek.

3. Ruční sprchové hlavice

Ruční sprchové hlavice jsou bezpochyby nejoblíbenějším typem sprchové hlavice na trhu. Ať už stavíte novou sprchu nebo jen potřebujete vyměnit stávající sprchovou hlavici, je to tak všestranná možnost.

Ruční sprchové hlavice se obvykle prodávají v balíčcích, které obsahují odnímatelnou hadici a držák pro montáž sprchové hlavice. Získáte veškerou svobodu nechat sprchovou hlavici na místě jako pevnou sprchovou hlavici, nebo ji sundat ze zdi, abyste si opláchli mýdlo ze svého těla, vyčistili stěny sprchy, naplnili kbelík mimo sprchu nebo pro jiné účely, které najdete.

Tyto sprchové hlavice s odnímatelnými hadicemi jsou také skvělé pro koupání dětí nebo psů a pro ty, kteří se zotavují ze zranění nebo jsou starší a potřebují sedět na sprchové lavici. Jednoduše stáhněte sprchovou hlavici ze zdi a ovládejte, kudy proudí voda.

4. Dvojitá sprchová hlavice

Co se stane, když se ruční sprchová hlavice setká s pevnou sprchovou hlavicí? Duální sprchová hlavice je na světě! Ve skutečnosti jsou společnosti v dnešní době tak kreativní, že existují dokonce i pevné sprchové hlavice spárované s dešťovými sprchami!

Pro ty, kteří skutečně hledají skvělý způsob, jak si sami vylepšit své sprchování, je toto správná cesta. Dobrá zpráva je, že tyto kombinované sady sprchových hlav se obvykle dodávají se všemi komponenty pro instalaci. Dostanete pevnou/dešťovou sprchovou hlavici, ruční sprchovou hlavici, hadici a držák na přepínač.

5. Filtrované sprchové hlavice

Trápí vás suchá kůže nebo krepaté vlasy? Musíte zvážit filtrovanou sprchovou hlavici. Tyto sprchové hlavice výrazně snižují množství chlóru, vodního kamene a tvrdé vody, které procházejí Vaší sprchovou hlavicí.

V závislosti na tom, kde žijete, může být filtrovaná sprchová hlavice pro vás jedním z nejlepších typů sprchových hlavic.