Příběh dubu

Příběh dubu 1

Vyrábíme dubové podlahy, dveře, schodiště a pomáháme lidem vytvářet útulné domovy a vnášíme tak trochu přírody do jejich osobních domovů a pracovních prostředí. Proč je pro nás dub důležitý?

V první řadě víme a chápeme hodnotu, kterou dub přináší našim klientům z hlediska životního stylu a kvality. Produkty s dlouhou životností, přírodní dřevo dýchající dřevem vytváří atmosféru tam, kde chcete být.

Za druhé, zvládli jsme umění přeměny přírodního dubového dřeva na vysoce kvalitní produkty: podlahy, dveře, schody. Olejovaný povrch odhaluje přirozený pohled na dřevo, rozmanitost barev vytváří styly a úžasné interiéry s jemným pocitem luxusu. Dubové schody jsou osou domu, která spojuje patra, a při stoupání cítíme pevnost stromu, nejsložitější tvary a konstrukce schodišť ukazují naši schopnost tvořit a neomezovat fantazii architektů a designérů.

S dubem zacházíme opatrně – koneckonců trvá až 140 let, než strom začne používat. K výrobě je vhodné pouze vyzrálé dřevo a to vyžaduje znalé a obětavé řemeslníky. Celý proces bedlivě sledujeme: od přípravy dřeva přes sušení až po tvarování nové formy.

Víme, že naši zákazníci oceňují naši snahu, kvalitu výrobků a zodpovědný přístup k dubu.