Poznejte nejnovější designové trendy

Poznejte nejnovější designové trendy 1

Trendy v interiérovém designu se mění. Bylo by bláznivé snažit se s nimi tvrdohlavě držet krok. Nechcete přece každý rok vyměňovat komplet celé zařízení.

Najděte mezi designovými trendy, co vám nejvíce imponuje a inspirujte se jimi při zařizování svého interiéru

Rostlinné motivy

Popularita rostlinných motivů nikdy neutichne, mění se jen velikost vzorů. Květy zda listy jsou všude – na tapetách, potazích sedaček, polštářích, závěsech … Momentálně jsou v kurzu velké a výrazné motivy. Pokud po nich toužíte, nejlépe vyniknou u světlých a přírodních barevných odstínech a nemusíte se jich bát ani v čistých moderních interiérech. V interiéru nezapomeňte ani na živou zeleň.

Metalické odlesky

Kovové prvky se drží na výsluní několik let a vzdát se jich nemusíte ani v tomto roce. Metalické odlesky rozzáří interiér a dodají mu luxusní vzhled. Důležité je udržet správnou míru, takže je používejte pouze v podobě doplňků. V tomto roce se pozornost zaměřila na povrchovou úpravu v barvě mosazi. Můžete vyměnit kliky na dveřích nebo koupit si výrazný kovový lustr.

Tmavé dřevo

Tmavé dřevo nejlépe podpoří útulnou atmosféru v interiéru. Zemité teplé odstíny zdůrazní strukturu a kresbu dřevu. Klidně kombinujte světlé dřevo s tmavým, upravené se syrovým, přírodní s lakovaným a vytvoříte nápaditý interiér. Mix materiálů a textur se nikdy neokouká.