Největší showroom vinylových podlah v Praze

Největší showroom vinylových podlah v Praze 1
Jste z Prahy nebo na naše hlavní město spoléháte v oblasti výběru těch nejkvalitnějších vinylových podlah? Pak tu pro vás máme tu nejlepší volbu a nabídku. Úžasná kolekce, kterou nabízí firma Supellex, je pro náročného zákazníka tou pravou volbou. Vybírat je možné přímo na jejich webu a nebo také přímo v jejich showroomech. Nevěříte, pak se přesvědčte sami.

Když kvalita, pak Supellex

Supellex je firma, která si potrpí na kvalitu. Nabízí mj. ty nejlepší lepené a plovoucí vinylové podlahy, které si můžete prohlédnout ve dvou pražských showroomech v Letňanech a Karlíně. V obou centrech vás seznámí s výhodami vinylových podlah, současnými trendy a najdou nejvhodnější podlahovinu pro váš byt nebo dům. A to není vše. Jistě oceníte i radu, kde hledat skvělé pokladače. Super kvalita si totiž zaslouží odborníka na realizaci.

Karlín a Letňany skvělá nabídka a poradenství

Supellex na zákazníkovi opravdu nešetří a navíc se o vás vždy postarají odborníci, kteří pomohou vybrat tu nejlepší podlahovou krytinu pro váš byt či dům. Z osobní zkušenosti víme, že pracovníci Supellexu jsou ti, kteří řeší konkrétní místo, kde bude podlaha položena. Umí tak zodpovědět otázky jako:

  • Jakou podlahu dát do pracovny?
  • Jaký vinyl použít v dětském pokoji?
  • Jak moc je pro vás vhodná speciální vinylová podlaha?
  • A mnoho dalšího

V Praze je tak pro každého, kdo hledá nejlepší obchod s vinylovými podlahami, jasnou volnou Supellex. Jedině tady si vyberete z široké nabídky.

A co konkrétně Supellex nabízí?

Supellex nabízí zmíněnou odbornost, ale také široký sortiment v oblasti vinylových podlah.

  • Odolnost – rozdíly jsou např. ve voděodolnosti. Existují i typy, kde je odolnost proti stojící i stékající vodě tak vysoká, že mohou být položeny v koupelně nebo kuchyni
  • Možnost zatížení
  • Design

Pro všechny nabízené produkty však platí, že patří k těm nejkvalitnějším vinylovým podlahám, které lze na trhu objevit. Skvělé jsou i pro alergiky, protože nezachytávají množství prachových částic a mikrobů, které mohou způsobovat alergie.