Nápady na design kuchyňských dlaždic

Nápady na design kuchyňských dlaždic 1

Všichni jsme se stali obětí kuchyňského nepořádku. Bublající hrnec, pánev, která prská, upuštěná mísa – usnadněte si úklid ve všech těchto situacích s dlaždicemi, které ochrání povrchy vaší kuchyně. Ať už na pozadí, stěnách, podlahách nebo všech třech, jednou z nejlepších vlastností dlaždic je to, jak snadno se stírá. Dlaždice jsou dostatečně univerzální, takže vždy najdete takovou, která bude ladit nebo kontrastovat s vašimi skříněmi, pulty a stávajícím dekorem.

Často to, co je trendy v designu, je také trendy v dlaždicích. V roce 2022 vidíme spoustu šestiúhelníků, tmavých, dramatických barev, jako je tmavě modrá, tmavě zelená a černá, cihlový vzhled, vzorované nebo enkaustické dlaždice a smíšená metalíza. Klasické dlaždice metra jsou stále oblíbené, ale kromě bílé se začínají objevovat i barvy, které udržují tento vzhled svěží a zajímavý. Vzorované dlaždice, zejména pokud jsou použity až ke stropu k pokrytí celé stěny, dodají vašemu prostoru vzhled a dojem tapety z materiálu, který se snadno udržuje. Glass splashbacks, což jsou velké kusy tvrzeného skla, které mají obvykle vzor nebo potisk, jsou populární v Evropě a začaly se prosazovat ve Spojených státech. Použijte tyto poutavé kousky k vyjádření nad varnou deskou nebo za dřezem.

Akcenty dlaždice Metro

Oblíbená, ale vždy klasická dlažba do metra je perfektní volbou do každé kuchyně. Zachovejte svěží a originální vzhled ve výrazné barvě, jedinečném vzoru nebo s kontrastní barvou spárovací hmoty. Jednou z nejlepších věcí na dlaždicích metra je rozmanitost vzorů, ve kterých může být instalována. Neutrální barva instalovaná v neočekávaném vzoru dělá velký dojem.

Obkladová mozaika

Mozaiky se často používají na pozadí, protože se skládají z malých dlaždic, které jsou v tomto prostoru dokonalé, ale nebojte se vytvořit celou akcentovou stěnu. Použijte sklo, mramor, keramiku, porcelán a mozaiky vyrobené z jiných materiálů, abyste do své kuchyně přidali barvy, lesk a tvar.

Tip na design: Výběr materiálů

V místnosti, kde se budou shromažďovat vaši hosté, nemůžete udělat chybu pomocí dlaždic. Keramické, porcelánové, skleněné a kamenné dlaždice se po správné instalaci snadno čistí a dodávají vaší kuchyni nadčasový styl. Kromě toho mohou být vaše dlaždice vyhřívány, aby byl tento oblíbený zábavný prostor ještě útulnější. S vařením nepomůžeme, ale s krásně vykachličkovanou kuchyní zajistíme, že úklid bude jednodušší než kdy předtím.

Vyberete si snadno z pestré nabídky dlaždic, které jsou teď všechny na jednom místě.