Metalické lišty

Metalické lišty 1

Kovové lišty jsou délky materiálu v řadě forem vhodných pro použití v široké škále aplikací. Stavebnictví a zpracovatelský průmysl jsou některé z nejběžnějších použití kovových lišt a používají širokou škálu materiálů a tvarů pro průmyslové a každodenní použití.

Síla, všestrannost a cenová dostupnost lišty z uhlíkové oceli z ní činí jeden z nejpoužívanějších výrobních a konstrukčních materiálů na světě. Vzhledem k množství různých tvarů a velikostí ocelových lišt, které lze vyrobit, poskytují výrobky z kovových lišt pokročilou strukturu a podporu pro širokou škálu aplikací ve stavebnictví, architektuře a těžkém průmyslu po celém světě. Členové našeho prodejního týmu mohou pomoci určit, který kovový produkt je nejvhodnější pro vaše potřeby.

Dominují hliníkové profily, které jsou k dispozici bez povrchové úpravy nebo s eloxovaným povrchem. Eloxovaná vrstva představuje speciální povrch, který se nemění během normálního použití. Sortiment zahrnuje rovněž profily z nerezové oceli a mosazi. Část výrobků slouží k ochraně hran podlahových spár, což zlepšuje jejich životnost na citlivých místech. Kromě toho také nabízí praktické řešení pro řešení tepelné roztažnosti a chrání podlahy na balkonech proti vodě. Další segment kovových profilů poskytuje atraktivní přechod mezi různými typy podlah, zároveň mohou být, v případě potřeby, také použity k překlenutí různých úrovní podlah.

Je ocelová lišta kov?

Ocel je důležitou součástí stavebního průmyslu po velmi dlouhou dobu. Není divu, když vezmeme v úvahu, jak všestranná a pevná je ocel jako kov. Lze z něj vyrábět různé druhy výrobků.

Kolik druhů ocelových lišt existuje?

Existuje 5 typů ocelových tyčí používaných ve stavebnictví: za tepla válcované deformované lišty, za studena válcované deformované lišty, lišty z měkké oceli, kroucené ocelové lišty a svařované ocelové lišty.

Největší výhodou je snadná a rychlá instalace: přišroubování díky kotevním otvorům.

  • Estetické zakončení
  • Bezpečnost a stabilita
  • Odolnost vůči počasí

Kovové lišty všeho druhu nabízíme na webu.