Lepidla

Lepidla 1

Lepidla

Mapei, Ceresit a S-Line.Lepidla od těchto tří renomovaných výrobců lze zakoupit právě u nás. Nechte si představit tři aktuálně nejoblíbenější lepidla těchto značek.

Lepidlo S-Line Special šedá 20 kg C2TE, LFLEX20

Zlepšené cementové lepidlo se sníženým skluzem na obklady a dlažby. Nově ve vylepšené receptuře C2TE! Nejprodávanější lepidlo na trhu! 

Informace o produktu:

Zlepšené, cementové lepidlo se sníženým skluzem, na obklady a dlažbu. Původní receptura C2T se mění nově na C2TE!

Zlepšené cementové lepidlo se sníženým skluzem k lepení nasákavých i nenasákavých obkladů a dlažby na stabilních a kritických podkladech. Vhodné k lepení na potěry s podlahovým vytápěním a podklady opatřené těsnicími hmotami. Podkladem mohou být také stávající obklady a dlažba z keramiky a kamene opatřené vhodným penetračním nátěrem. Použití v interiéru i exteriéru.

Přehled nebezpečných látek:

Kouřový prach – portlandský cement

 Dráždivost pro kůži, způsobuje vážné poškození očí, je toxický pro specifické cílové orgány, může způsobit podráždění dýchacích cest.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 šedá 25 kg C2TE ADESILEXP9

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. 

Informace o produktu:

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí.

Velmi kvalitní, zlepšené, cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, k lepení všech typů obkladů a dlažeb, vynikající přídržnost ke všem běžným podkladům. Vhodné pro podlahové vytápění, lze bodově lepit izolační materiály, jako jsou polystyrenové desky, minerální vlna, akustické panely apod. Určeno pro interiéry i exteriéry.

Obsah nebezpečných látek:

– Portlandský cement

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Kontakt cementu s tělesnými tekutinami (např. potem a očními tekutinami) může způsobit podráždění nebo popáleniny.

Lepidlo Ceresit CM 16 PRO šedá 25 kg C2TE S1 CM1625

Moderní středněvrstvé, flexibilní lepidlo S1 s technologií AERO, pro lepení obkladů a dlažby na kritických obkladech.

Informace o produktu:

Moderní středněvrstvé flexibilní lepidlo s technologií AERO, pro lepení obkladů a dlažeb na kritických podkladech.

Flexibilní lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, splňující kritéria deformovatelnosti, na kritické podklady, k lepení všech druhů keramických obkladů a dlažeb.

  • Technologie AERO: dokonale provzdušněná, velmi plastická „máslová“ konzistence usnadňující aplikaci lepidla.
  • Technologie MICRO GEL: speciální směs biopolymerů, které tvoří gelovou strukturu, dávají lepidlu mnohem lepší schopnost zadržování vody v celé struktuře, což ve výsledku poskytuje prodlouženou dobu korekce, vysokou přilnavost a lepení za zvýšených teplot
  • Vyztužené vlákny pro větší pevnost a flexibilitu
  • Nastavitelná konzistence, perfektní rozliv
  • Pro tloušťku vrstvy do 10 mm – díky provzdušnění, mikro gelové struktuře a speciální kombinaci vláken, má lepidlo v celé své tloušťce stejnou pevnost. To umožňuje použití silnější vrstvy lepidla než u běžných tenkovrstvých výrobků, dokonce až 10 mm v jednom pracovním kroku. Díky tomu je možno současně vyrovnávat nerovnosti a lepit dlažbu.
  • Ideální pro podlahové vytápění, balkóny a terasy
  • Pro kritické podklady (OSB desky, sádrokartony, hydroizolace, dlažba na dlažbu)
  • Pochozí a spárovatelné po min. 12 hodinách
  • Pro interiér i exteriér

Přehled nebezpečných látek:

Portlandský cement

Dráždí kůži, způsobuje vážné poškození očí, je toxický pro specifické cílové orgány – jednorázová expozice, může způsobit podráždění dýchacích cest.