Domácí bar: vejde se všude a maximálně potěší

Domácí bar: vejde se všude a maximálně potěší 1

Posezení s přáteli u drinku je v létě výborný nápad – a někdy ani netřeba nikam chodit! Pokud máte vlastní, domácí bar, zábava může začít. Inspirujte se těmito nenáročnými nápady.

Především, bar se vejde i do malé domácnosti. Nepotřebujete totiž velký barový pult – byť takový si lze vyrobit, pokud máte dostatek místa.

Skříňka s podnosem

Domácím barem může být i běžná skříňka pod televizorem. Jednoduše na ní najděte místo na větší podnos, na kterém budete skladovat láhve – a nezapomeňte na pár drobností a ko podložky pod sklenice, papírové ubrousky, brčka nebo otvírák.

Mobilní je nejlepší

Přirozeně, ideální je, pokud se domácí bar dá přesouvat. Vozík na kolečkách tak bude putovat mezi kuchyní (s přísadami na salát) a obývákem (s alkoholem nebo osvěžujícími limonádami).

Před dětmi skrýt

Pokud máte menší děti, bude asi bezpečnější domácí bar umístit tak, aby na něj nedosáhly – nebo alkohol odložit do skříňky, která se dá zavřít a ideálně i zamknout.

Přitažlivé zátiší

Nejlepší však domácí bar bude vypadat, pokud ho vybavíte pěknými „rekvizitami“, jako například miskou s citróny, nádobou na led, šejkrem na míchání koktejlů – a případně malou knížkou s návodem na základní míchané nápoje.