Proměna dětského pokojíku v prostor pro teenagera

Proměna dětského pokojíku v prostor pro teenagera 1

Trefa do černého při výběru dárku pro vaše odrostlé dítě. Pokud Vám dítě již odrostlo a přemýšlíte o tom, že jeho dětský pokojíček vyzdobený krtečky a křemílky, už není to pravé ořechové, máme pro Vás zajímavou inspiraci, jak i s malými prostředky můžete snadno zařídit pokoj v teenagerovském stylu.

Jak  proměnit pokoj dospívajícího v prostor, kde se bude cítit dobře a kam se nebude stydět pozvat své přátele? Navštivte www.free-dee.cz a nechte se inspirovat streetartovým designem samolepících fólií. Samolepící archy jsou plnobarevné na transparentním podkladu a nabízejí se  v různých velikostech. Jsou použitelné na různé druhy materiálů, lze je například nalepit na zeď, na nábytek, na okno, dveře a podobně. Archy je možné nalepovat opakovaně bez toho, aby poškodily stěnu či nábytek, a zanechaly  po sobě  nežádoucí stopy. Nedojde tak k ničení interiéru  – na rozdíl od jiných způsobů teenagerovských nápadů k vylepšení pokojíčku. Co je důležité,  dospívající si může svůj nový prostor vytvořit sám, a popustit uzdu své kreativitě.

V současné době se nabízejí čtyři druhy designu s motivy SK8, SNB, BMX, FMX, mezi nimiž jsou i značkové záležitosti jako Vehicle, Represent či Symphony. Tyto archy lze různě zkombinovat a rozprostřít do prostoru dle vlastního vkusu. Samolepící folie mají velikosti 65 x 85 cm nebo double arch 170 x 65 cm. Kolekce se bude dále rozšiřovat, jak o motivy, tak velikostně.