Luxfery vnesou do interiéru více světla

Luxfery vnesou do interiéru více světla 3

Luxfery patří mezi stavební prvky, s kterými můžete ve své domácnosti doslova kouzlit. Vytvoříte z nich příčky a polopříčky nebo zajímavé průhledy. A to v jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Výsledkem budete nadšeni – interiér bude působit prosvětleným dojmem a získá neotřelý vzhled!

Jaké můžete zakoupit typy luxferů?

Luxfery se začaly vyrábět již v 19. století. V současné době máte na výběr z několika typů luxfer. Pokud chcete prostor maximálně prosvětlit, zvolte čiré luxfery. Naopak jestliže potřebujete vytvořit v interiéru co nejvíce soukromí a nechcete, aby šlo vidět dovnitř, upřednostněte satinované luxfery, které však propouštějí o něco méně světla. V nabídce e-shopů nechybí ani lesklé a matné luxfery všech možných formátů a barev.

Luxfery vnesou do interiéru více světla 4

Prozraďme si výhody luxfer

Zaujali vás luxfery a zajímalo by vás, jaké jsou jejich výhody? Kromě toho, že jsou zajímavým designovým prvkem, přivádějí světlo do tmavých interiérů. Hodí se proto do koupelny, předsíně, garáže, chodby nebo suterénního sklepa. Luxfery navíc tlumí hluk, mají skvělé izolační vlastnosti a zamezují úniku tepla. Výborně se udržují a vydrží i větší nárazy. Můžete jimi vyzdít také sprchový kout nebo z nich vytvořit příčku mezi koupelnou a toaletou.

Český výrobce luxfer

Nejčastěji narazíte na luxfery o velikosti 19 x 19 x 8 cm. Rozdělit bychom je mohli na barevné ve hmotě a barevné v dutině. Zatímco první typ luxfer je vhodný i do exteriérů, druhý typ luxfer nalezne své uplatnění pouze v interiéru, neboť není tolik odolný vůči UV záření a mrazu. Vyberte si luxfery od českého výrobce ve třech základních řadách Basic, Design a Technology a vneste do svého interiéru moderní a svěží nádech.

Luxfery jsou nadčasové a doplní s citem jakýkoliv styl interiéru. Jejich krása vynikne v moderních, elegantních i klasických domácnostech!