Koupelnová umyvadla

Koupelnová umyvadla 1

Umyvadlo je jedním ze stěžejních komponentů každé koupelny. Vybírejte z různých materiálů, tvarů i podle druhu jejich využití. Nezapomeňte na elegantní umyvadlové baterie, které podpoří dokonalý vzhled vaší koupelny.

V naší nabídce umyvadel najdete téměř vše. Umyvadla na desku, samostatná umyvadla, umývátka, zápustná umyvadla, dvojumyvadla, skříňky s umyvadlem, volně stojící umyvadla nebo výlevky.

Podle zvoleného materiálu pak keramická, kamenná, umyvadla z litého mramoru, smaltovaná nebo betonová.

Podle designu pak umyvadla různých tvarů a barev.

Naše nabídka je sestavená tak, aby si v ní mohl vybrat opravdu každý. A pokud nevíte od čeho se odrazit, můžete se nechat inspirovat sériemi umyvadel.

Jaký typ umyvadla je nejlepší?

Umyvadla vyrobená z keramiky jsou dnes standardní volbou, protože se snadněji čistí a udržují. Keramická umyvadla mají lesklý povrch, který zdůrazňuje čistotu umývárny. Keramika je ideálním materiálem umyvadel do rodinných koupelen.

Jak si vyberu umyvadlo?

Prvním krokem k výběru umyvadla je rozhodnutí, kdo ho bude používat. Dospělí, děti, hosté nebo všichni tři? To je důležité při zvažování, kolik umyvadel potřebujete, jaký tvar a materiál. Pokud zažíváte “ranní špičku”, pak by se Vám mohlo hodit dvojité umyvadlo.

Jaký je nejlepší materiál pro umyvadlo?

Umyvadla v komerčních provozech a v kuchyních jsou často nerezová. Nerezová ocel nabízí dobrý kompromis mezi cenou, odolností a snadným čištěním. Umyvadla z nerezové oceli lze vyrobit velmi hluboko, protože materiál je tak pevný.