Jak se rozhodnout mezi háčky na ručníky, tyčemi na ručníky, kroužky na ručníky a věšáky na ručníky

Jak se rozhodnout mezi háčky na ručníky, tyčemi na ručníky, kroužky na ručníky a věšáky na ručníky 1

Další informace o háčku na ručníky

Tímto způsobem je lze vyjmout a přesunout do jiných dveří, pokud se rozhodnete, že už tam své ručníky nechcete. Pokud je instalujete na zeď, což je jedno z nejběžnějších míst pro jejich instalaci, ujistěte se, že je umístíte blízko sprchy nebo vany, aby byly Vaše ručníky na co nejpohodlnějším místě. Pravděpodobně to bude stejná oblast, do které byste umístili typickou tyč na ručníky. Jsou také pohodlné v tom smyslu, že je velmi snadné pověsit ručník s minimální námahou.

Jednou z nejlepších věcí na háčcích na ručníky je to, že je velmi snadné je vyrobit, pokud chcete udělat malý DIY projekt. Vzhledem k tomu, že koupelnové háčky mají jednoduchý design, můžete s nimi být kreativní s použitím preferovaných materiálů nebo předmětů. Háčky jsou také skvělé pro držení větších předmětů, jako jsou župany. Háčky jsou pravděpodobně nejlepší volbou pro róby na tomto seznamu. Umožňují, aby se lano natáhlo do délky a zcela vyschlo. I když začleníte jiné způsoby držení ručníků, háčky vždy poslouží jako neuvěřitelně užitečné doplňky.

Kroužky na ručníky

Kruhy na ručníky jsou oblíbenější na ručníky, ale můžete je použít i na větší ručníky. Nainstalujte jeden vedle dřezu, aby bylo možné začlenit vhodně umístěný ručník. Toto je jeden z nejkrásnějších a nejefektivnějších způsobů, jak držet ručník, protože je skutečně důležitý z hlediska pohodlí a dostupnosti. To je nejlepší místo pro odložení menších ručníků, které používáte na mytí rukou. Mnoho koupelnových návrhů bude mít malý košík na suché ručníky. Když je váš současný ručník mokrý, můžete ho vložit do koše na prádlo a vyměnit za suchý.

Prsteny jsou velmi stylové a krásné doplňky, které můžete zahrnout do vaší koupelny a zároveň přidat skvělý doplněk na ručník. Například mosazný prsten na ručník bude krásným doplňkem rustikálního nebo vintage designu koupelny. Pokud máte design koupelny s chromovým středem, můžete pro něj také najít kroužek na ručník. Ačkoli je toto krásné příslušenství nejméně běžné ze čtyř možností na tomto seznamu, je stále neuvěřitelně efektivní. Pokud je toto preferovaná možnost pro váš koupelnový plán, rozhodně stojí za zvážení.

Tyče na ručníky

Tyče na ručníky jsou jedny z nejběžnějších doplňků, které najdete v koupelně. Dělají svou práci úžasně a jsou to jednoduché, ale krásné kusy nábytku a dekorací. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, tyče na ručníky mají skvělou funkci vyhřívání. Vyhřívání je neuvěřitelně užitečný nástroj, který tyč na ručníky velmi dobře využívá. Vyhřívání udrží vaše ručníky suché, a co je důležitější, udrží je čisté. To je obzvláště důležité. Čím více dokážete optimalizovat čistotu své koupelny, tím lépe na tom budete. Je také důležité, pokud koupelnu používá více lidí a lidé právě chytají první ručník, který vidí. Čím čistší budete mít své ručníky, tím zdravější budete Vy a Vaše koupelna z dlouhodobého hlediska.

Pokud jde o to, kam namontovat tyče na ručníky, měli byste mít na paměti dvě věci. První je, jak přístupná bude vaše tyč na ručníky. Chcete mít možnost dosáhnout na ručník na tyči ručníku z místa, kde stojíte ve sprše. Pokud má vaše sprcha dveře, pravděpodobně bude mít na rukojeti tyč, takže by to neměl být problém. Pokud to není vaše situace, ujistěte se, že tyč na ručníky je v dosahu vaší sprchy. Můžete zahrnout více tyčí na ručníky, ale ujistěte se, že alespoň jedna je pro vás neustále přístupná.

Stojany na ručníky

Stojany na ručníky jsou velmi podobné tyčím na ručníky, ale mají několik klíčových rozdílů. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma je množství tyčinek. Věšák na ručníky bude mít řadu tyčí namísto jedné jediné tyče. To je skvělé pro držení řady různých ručníků odděleně místo jejich pokládání jeden na druhý. Tyto tyče mohou být vodorovné nebo svislé v závislosti na typu stojanu, který chcete, nebo na tom, kolik místa máte. Mnoho stojanů má také obě možnosti, což vám dává několik možností.

Stojanové věšáky na ručníky lze přesunout na vámi preferované místo. Lze je také složit a uložit do skříně nebo na jiné vhodné místo. Podobně jako tyče na ručníky lze vyhřívat i věšáky na ručníky. To vám dává stejné výhody čisté a suché koupelny a velmi čistých ručníků. Pokud koupelnu používá mnoho lidí nebo chcete mít k dispozici větší počet ručníků, bude pro vás věšák na ručníky perfektní volbou.

Vyhřívané tyče a stojany na ručníky

Jedním z nejlepších příslušenství, které lze začlenit do designu vaší koupelny, je vyhřívaný věšák na ručníky nebo bar. Ty jsou důležité z několika různých důvodů. Za prvé, vyhřívaná tyč na ručníky je extrémně pohodlný a pohodlný způsob, jak pověsit ručník. Po každém osprchování nebo koupeli budete mít čerstvý teplý ručník k osušení. Zvýšíte tak celkovou úroveň pohodlí i kvalitu designu vaší koupelny. Pokud zapojíte vyhřívanou tyč na ručníky, okamžitě uvidíte rozdíl v pohodlí. Stojany na ručníky fungují stejným způsobem, ale mohou pojmout více ručníků. Vyhřívaný věšák na ručníky zahřeje více ručníků najednou, takže budete mít dostatek ručníků pro libovolný počet lidí.

Druhou velkou výhodou vyhřívaných věšáků na ručníky a tyčí na ručníky je zdravotní přínos. Toto je jeden aspekt, který si mnoho lidí ve skutečnosti neuvědomuje. To je však jeden z nejdůležitějších prvků designu vaší koupelny. Vyhřívané věšáky na ručníky a tyče udrží váš ručník v suchu, čímž zabrání hromadění bakterií nebo plísní. Pokud budete své ručníky udržovat poněkud vlhké nebo mokré, mohou se hromadit bakterie a vaše koupelna bude méně zdravé. To je naprosto něco, co je třeba zvážit, pokud hledáte tyč na ručníky. Většina z nich není tak drahá a v mnoha ohledech poslouží Vaší koupelně neuvěřitelným přínosem.

Kterou byste si měli vybrat?

Všechny tyto různé metody udrží Vaše ručníky různými způsoby, takže může být těžké si mezi nimi vybrat. Typický design koupelny bude mít tyče na ručníky a kruh na ručníky nebo něco podobného. To opravdu záleží na tom, co osobně chcete a co si myslíte, že bude ve Vaší koupelně fungovat nejlépe. V některých případech můžete začlenit všechny čtyři tyto možnosti. Všechny poskytují jedinečné výhody. Všechny je třeba vzít v úvahu při přemýšlení o designu Vaší koupelny.

Vaše volba nakonec závisí na tom, co vy osobně preferujete. Zde je dobré poznamenat, že nezáleží na velikosti vaší koupelny. Tyče, háky, nosítka a stojany mohou fungovat v mnoha různých velikostech koupelen. Můžete mít problém se začleněním věšáku na ručníky, protože bývají o něco větší. Vždy však můžete začlenit nástěnný držák na ručníky, který Vám pomůže s tímto problémem. Pokud máte velmi malou koupelnu, doporučuje se použít malou tyč na ručníky nebo háčky a kroužky. Pokud máte větší koupelnu, možná budete chtít zvážit použití tyčí na ručníky a věšáků na ručníky. Bez ohledu na velikost Vaší koupelny byste pravděpodobně měli použít kroužek na ručníky nebo malou tyč na ručníky. Umístěte jej vedle umyvadla, aby obsahoval ručník.