Skříňky s umyvadlem

Skříňky s umyvadlem 1

Jak se nazývá dřezová skříňka?

V koupelnách je synonymem pro skříňku s umyvadlem spodní skříňka, obvykle také nazývaná zkráceně jen umyvadlo, podpírá pracovní desku a umyvadlo. Podívejte se na výběr našich skříněk s umyvadlem a nechte se inspirovat.

Můžete dát dřez na jakoukoli skříňku?

Kuchyňské skříňky a koupelnové dřezové skříňky se vzájemně nevylučují a při správném provedení se mohou křížit. Jednoduše si vyberte kuchyňskou skříňku a poté na ni položte topy pod umyvadlo, abyste ji proměnili v koupelnovou skříňku pod umyvadlo.

Čím je dřezová spodní skříňka zvláštní?

Spodní dřezová skříňka byla speciálně navržena pro použití s dřezem. Skříň nemá zadní panel, což umožňuje dostatek místa pro přístup k vodovodnímu potrubí. Spodní skříňky dřezu také nemají zásuvky, které zasahují do vodovodního řádu, sifonů a dalších trubek, které jsou pod dřezem.

Potřebujete speciální skříňku na dřez?

Bez ohledu na to, co děláte, budete s největší pravděpodobností potřebovat speciální nebo zakázkovou skříňku pro umístění Vašeho nového statku nebo zástěry. Je to proto, že existuje mnoho stylů designu dřezů a způsobu jejich instalace, obvykle vyžaduje nestandardní skříňku.

Jaký tvar dřezu je nejlepší?

Umyvadlo oválného tvaru je stále nejoblíbenějším a klasickým tvarem koupelnového umyvadla. Umyvadla čtvercového tvaru dodají modernější vzhled a dojem. Tvar, který si vyberete, závisí na Vašich preferencích. Jaký materiál je nejodolnější pro koupelnové umyvadlo?

Jsou oválná umyvadla zastaralá?

Zatímco někdo vidí oválné dřezy jako klasické, jiný je vidí jako zastaralé. Vzhledem k tomu, že nejsou geometrické, nejsou v moderním designu příliš oblíbené. Se svými menšími rozměry nejsou ideální do velkých koupelen.