PŘED a PO: Při této rekonstrukci zmizelo z domu dohromady 19 příček!

PŘED a PO: Při této rekonstrukci zmizelo z domu dohromady 19 příček! 1

Inspirujte se naší dnešní rekonstrukcí.

Jaclyn Johnson se svým manželem hledala nové bydlení více než rok. Za sebou měli nespočet návštěv domů po rekonstrukci, z nichž jim však ani jeden nepřirostl k srdci. Dopadlo to tedy tak, že pár koupil starší bungalov, který jim ukázala přítelkyně a předělal si ho podle sebe. Změnou prošla relativně velký obývací plocha s příjemnou, teplou atmosférou a bonusem – krytou garáží, která se mohla stát pracovnou manželů. A jaký je výsledek?

Krásné kalifornské bydlení ve španělském stylu pochází z roku 1924 a architektura 20. a 30. let minulého století je typická množstvím pokojů, které byly kdysi známkou luxusu, zatímco dnes je jí otevřený projekt prostor (minimálně společenské zóny). Při rekonstrukci se bouralo a bouralo a ze dne na den zmizelo přibližně 20 příček. Tento radikální zásah dokonale otevřel prostor, přinejmenším tak jako nový nátěr a podlahy.

I přesto, že Jaclyn má za sebou několik předělávek, kterým se pracovně věnuje a využívá zde množství odvážných barevných kombinací, u domu, který je první, který pár společně vlastní, postupovala opatrně. Volila jemnou paletu barev vhodnou pro obě pohlaví. To však neznamená, že barvy se zde nenajdou. Velmi zajímavou volbou je například volba matných, modrých skříněk v koupelně, hořčicově-limetkové záhlaví postele nebo tmavá mentolová na skříňkách v kuchyni. Jste zvědaví jak interiér tohoto domu vypadal před a po rekonstrukci? Proklikejte se naší fotogalerií, neprohloupíte.