Inspirujte se folklórem

Inspirujte se folklórem 1

Folkové prvky jsou mimořádně trendy záležitostí posledního období a není tomu jinak ani v bytovém designu. Zamilovali jste si tento návrat ke kořenům? Využijte ho i v bytovém designu a neprohloupíte.

Interiér

Všechny velké společnosti zaměřující se na bytový design samozřejmě zájem svých zákazníků o tento styl poznali a proto ne já vůbec těžké najít v obchodech opravdu krásné kousky s folklórní tematikou. Velmi populární se staly například polské folklorní vzory, které hýří barvami od výmyslu světa a jejich kohouty se staly fenoménem po celém světě. A se vám však zachtělo kombinovat, náš kašny slovenský vzor můžete doplnit tím maďarským, ruským nebo dokonce působivým skandinávským nádechem.

Chcete-li interiér nechat co nejvíce dýchat a nepřeplnit ho bohémskými maličkostmi, sáhněte po jednobarevné nálepce na stěnu nebo jiným statement prvkem, například ručně malovaným obrazem. Pokud se však chcete obklopit vším, co je tomuto stylu blízké, do koupelny zavěste folkový závěs, měkoučké peřiny oblečte do folkových povlečení, do kuchyně postavte hrnečky po babičce a zahradní nábytek pomalujte například vzorem . A je to!

10